qeshm air

دفاتر فروش

فهرست کامل دفاتر فروش خارجی:

 

شهر مکان
تلفن فکس
دبی GSA2278787 (4) 97+2289339 (4) 97+
Shehail@emirates.net.ae

 

 

فهرست کامل دفاتر فروش داخلی:

 

شهر مکانتلفن فکس/ پست الکترونیکی
تهران شهر

47999999 (21) 98+

47991010 (21) 98+
آدرس: ابتدای جاده مخصوص کرج، خیابان شهید ریاحی، هواپیمایی قشم
آنلاین

47640000 (21) 98+

 Info@4764.ir / 021-47644304
فرودگاه ----

www.4764.ir  (سامانه فروش آنلاین)

قشم فرودگاه 5735163-8 (763) 98+
5735160 (763) 98+
Gsmkkqb@Qeshm-air.com
کیش فرودگاه 4446550 (764) 98+
4446551 (764) 98+
Kihkkqb@qeshm-air.com
بندرعباس فرودگاه 6689650 (761) 98+
6689150 (764) 98+
Bndkkqb@qeshm-air.com
شیراز فرودگاه 7209360 (711) 98+
7209360 (711) 98+
Syzkkqb@qeshm-air.com
مشهد فرودگاه 3400228 (511) 98+
3400227 (511) 98+
Mhdkkqb@qeshm-air.com